Kiedy pytacie nas, co tu jest, odpowiadamy – wszystko. Nasz dom zanurzony jest w naturze i powstał z natury. Schowaliśmy się na łące w lesie i tyle.

Zachwyciliśmy się życiem drzew, ale też filozofią Erwina Thomy i zbudowaliśmy dom.
Czujemy się tu inaczej, myślimy inaczej, lepiej śpimy.

Pąchy to stara olenderska wieś położona na granicy województw wielkopolskiego i lubuskiego. Dziś zarośnięta jest lasem, co sprawia, że to odludzie, w którym można się zaszyć z dala od betonu. Zadbaliśmy o wygody w domu tak, aby korzystać z niego przez cały rok, bo zima jest tu naprawdę piękna.

Nawigacja nas tu nie prowadzi a dróg, którymi tu dojeżdżamy nie ma na mapach Google.

Nasz dom pomieści swobodnie 6 osób. W parterze znajdują się dwie dwuosobowe sypialnie, na antresoli dwa pojedyncze łóżka. Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy dwie łazienki, bardzo obszerny salon z kuchnią i lobby do pracy.
W salonie można rozłożyć dodatkowo wygodną dwuosobową sofę, gdybyście chcieli przyjechać w 8 osób.

System Hexagon

System Hexagon to ekologiczny i w 100% naturalny materiał wysokiej jakości. Do jego budowy wykorzystywane są sześciokątne elementy tworzące solidną konstrukcję, która bez renowacji może przetrwać nawet i kilkadziesiąt lat. Konstrukcja ta nie wymaga użycia kleju i chemii budowlanej. Nasz dom przy produkcji nie zostawił śladu węglowego, ponieważ to drewno łączone drewnem.